Syyskuu 2020

Huom! Tulostettaessa maalaa haluttu alue (jäävuorotaulukko) ja ota Tiedosto-valikosta "Tulosta" ja sieltä valitse kohta "Valinta".

(Päivitetty: 4.9.2020)

Ma 31.8.Ti 1.9.Ke 2.9.To 3.9.Pe 4.9.La 5.9.Su 6.9
JHJHJHJHJH  
  7.30-8.15    
  Urheilu-
akatemia
    
JHJHJHJHJHJHJH
11.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0011.00-12.00 9.30-11.0010.00-11.00
MestisMestisMestisMestis Yleinen
luisteluvuoro
Taitoluistelijat
JHJHJHJH JHJH
     11.15-12.1511.15-12.15
     U8 & U7Yleinen
luisteluvuoro
     JHJH
     13.00-14.0012.30-14.00
     TaitoluistelijatU12 & U11
JHJHJHJHJHJHJH
15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4514.15-16.1514.15-16.00
MestisMestisMestisMestisYleinen
mailavuoro
U12
Harj. peli
Yleinen
mailavuoro
JHJHJHJHJHJHJH
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0016.30-18.0016.15-17.45
 U8 & U7Taitoluistelijat TaitoluistelijatYleinen
mailavuoro
Yleinen
luisteluvuoro
JHJHJHJHJHJHJH
18.15-19.1518.15-19.1518.15-19.4518.15-19.1518.15-20.15  
TaitoluistelijatU10 & U9U12 & U11U10 & U9Mestis  
JHJHJHJHJHJHJH
19.30-20.3019.30-20.3020.00-21.0019.30-20.30  18.00-19.00
U14U14Old BoysU14  KRP
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.45 20.45-21.4520.30-21.30  
Old BoysKeuPa HT II KeuPa HT IISetämiehet  
       

 

(Päivitetty: 26.8.2020)

Ma 7.9.Ti 8.9.Ke 9.9.To 10.9.Pe 11.9.La 12.9.Su 13.9.
JHJHJHJHJHJHJH
7.30-9.007.30-9.007.30-8.157.30-9.007.30-9.009.00-10.009.00-10.00
  Urheilu-
akatemia
   Taitoluistelijat
JHJHJHJHJHJH 
11.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0011.00-12.00 10.00-11.00
MestisMestisMestisMestisMestis Taitoluistelijat
JHJHJHJHJHJHJH
     11.00-12.3012.00-15.00
     U9 & U10
Harj. peli
U14
Harj. pelit
JH   JHJHJH
     13.00-14.00 
     Taitoluistelijat 
JHJHJHJHJHJHJH
15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4514.15-15.4515.15-16.15
MestisMestisMestis  U12 & U11U8 & U7
JHJHJHJHJHJHJH
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.30-21.0016.00-17.0016.30-17.45
 U8 & U7Taitoluistelijat Mestis
Peli
Yleinen
luisteluvuoro
Yleinen
luisteluvuoro
JHJHJHJHJHJHJH
18.15-19.1518.15-19.1518.15-19.4518.15-19.15 17.15-18.1518.00-19.00
TaitoluistelijatU10 & U9U12 & U11U10 & U9 Yleinen
mailavuoro
KRP
JHJHJHJHJHJHJH
19.30-20.3019.30-20.3020.00-21.0019.30-20.30   
U14U14Old BoysU14   
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.45 20.45-21.4521.15-22.15  
Old BoysKeuPa HT II KeuPa HT IISetämiehet  
       

 

(Päivitetty: 26.8.2020)

Ma 14.9.Ti 15.9.Ke 16.9.To 17.9.Pe 18.9.La 19.9.Su 20.9.
JHJHJHJHJHJH 
  7.30-8.15  9.00-10.00 
  Urheilu-
akatemia
  Old Boys 
JHJHJHJHJHJHJH
11.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0010.00-10.45
MestisMestisMestisMestisMestisMestisHarraste &
Taito/Luko
JHJHJHJHJHJHJH
     12.30-15.1511.00-12.00
     U22
Peli
Leijona-kiekkokoulu /
U8 & U7
JH    JHJH
     16.00-18.00 
     U12
Harh. peli
 
 JHJHJHJHJHJH
15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4516.15-17.1515.45-16.45 15.45-17.45
MestisMestisMestisTaitoluistelijatMestis U11
Harj. peli
JHJHJHJHJHJH 
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.00 17.00-18.00  
U12 & U11U8 & U7Taitoluistelijat U10 & U9  
JHJHJHJHJHJHJH
18.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1517.30-21.0018.15-19.15 18.00-19.00
TaitoluistelijatU10 & U9U11Mestis
Peli
U12 & U11 KRP
JHJHJH JHJHJH
19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30 19.30-20.30  
 U14U12 U14  
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4521.15-22.1520.45-21.45  
Old BoysKeuPa HT IIOld BoysSetämiehetKeuPa HT II  
       

 

(Päivitetty: 24.9.2020)

Ma 21.9.Ti 22.9.Ke 23.9.To 24.9.Pe 25.9.La 26.9.Su 27.9.
JHJHJHJHJHJHJH
 7.30-9.007.30-8.15    
  Urheilu-
akatemia
    
JHJHJHJHJHJHJH
11.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0010.00-11.4510.00-10.45
MestisMestisMestisMestisMestisYleinen
luisteluvuoro
Harraste &
Taito/Luko
JHJHJHJHJHJHJH
     12.00-14.0011.00-12.00
     

U12
Harj. peli

Leijona-kiekkokoulu /
U8 & U7
JH    JHJH
     14.15-16.1512.15-13.15
     Yleinen
mailavuoro
U11
JHJHJHJHJHJHJH
16.00-17.0015.45-16.4515.45-16.4516.15-17.1515.45-16.45 13.30-15.30
MestisMestisMestisTaitoluistelijat  Yleinen
luisteluvuoro
JHJHJHJHJH JH
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.00 17.00-18.00 15.45-17.45
U12 & U11U8 & U7Taitoluistelijat U10 & U9 Yleinen
mailavuoro
JHJHJHJHJH JH
18.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1517.30-21.0018.15-19.15 18.00-19.00
TaitoluistelijatU10 & U9Leijona-kiekkoulu /
MV
Mestis
Peli
U14 KRP
JHJHJHJHJH JH
19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30 19.30-20.30  
U14U14U12 & U11 KeuPa HT II  
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.45 20.45-21.45  
Old BoysKeuPa HT IIOld Boys Setämiehet  
       

 

Päivitetty: 21.9.2020

Ma 28.9.Ti 29.9.Ke 30.9.To 1.10.Pe 2.10.La 3.10.Su 4.10.
JHJHJH JHJHJH
  7.30-9.00   10.00-10.45
  Urheilu-
akatemia
   Harraste &
Taito/Luko
JHJHJHJHJHJHJH
11.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0011.00-12.009.15-11.1511.00-12.00
MestisMestisMestisMestisMestisAhonen T.Leijona-kiekkokoulu /
U8 & U7
JHJHJHJHJHJHJH
     11.30-14.1513.00-14.30
     KeuPa HT II
Peli
U11
Peli
JHJHJHJHJHJHJH
15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-17.00

15.00-19.30

14.45-16.00
MestisMestisMestis MestisMestis 
Peli
Yleinen
luisteluvuoro
JHJHJHJHJHJHJH
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.00 16.15-17.45
U12 & U11U8 & U7TaitoluistelijatTaitoluistelijatU10 & U9 Yleinen
mailavuoro
JHJHJHJHJHJHJH
18.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.15 18.00-19.00
TaitoluistelijatU10 & U9Kiekkokoulu /
MV
U11U12 KRP
JHJHJHJHJHJHJH
19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30  
U14U14U12 & U11U14Setämiehet  
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.45  
Old BoysKeuPa HT IIOld BoysKeuPa HT II