Lokakuu 2020

Huom! Tulostettaessa maalaa haluttu alue (jäävuorotaulukko) ja ota Tiedosto-valikosta "Tulosta" ja sieltä valitse kohta "Valinta".

Päivitetty: 21.9.2020 

Ma 5.10.Ti 6.10.Ke 7.10.To 8.10.Pe 9.10.La 10.10.Su 11.10.
 JHJH JH  
  7.30-9.009.30-10.30 9.00-10.0010.00-10.45
  Urheilu-
akatemia
Seipon pk Old BoysHarraste &
Taito/Luko
JHJHJHJHJHJHJH
11.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0010.00-11.0010.15-12.4511.00-12.00
MestisMestisMestisMestisMestisYleinen
luisteluvuoro
Kiekkokoulu /
U8 & U7
JHJHJHJHJHJHJH
    11.15-12.4513.00-15.3012.15-13.15
    Pohjoislahden
ala-aste
Yleinen
mailavuoro
U10 & U9
     JHJH
      14.30-15.30
      U11
JHJHJHJHJHJHJH
15.30-16.3015.45-16.4515.45-16.4515.45-16.45

 

 15.45-16.45
MestisMestisMestis   Yleinen
luisteluvuoro
JHJHJHJHJHJH 
16.45-20.3017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0016.15-17.15 16.45-17.45
ValokuvausU8 & U7TaitoluistelijatU10 & U9Taitoluistelijat Yleinen
mailavuoro
JHJHJHJHJHJHJH
 18.15-19.1518.15-19.1518.15-20.3017.30-21.00 18.00-19.00
 U12 & U11Kiekkokoulu /
MV
U14
Peli
Mestis
Peli
 KRP
JHJHJHJHJHJHJH
 19.30-20.3019.30-20.30    
 U14U14    
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4521.15-22.15  
Old BoysKeuPa HT IIOld BoysKeuPa HT IISetämiehet  
       

 

Päivitetty: 21.9.2020 

Ma 12.10.Ti 13.10.Ke 14.10.To 15.10.Pe 16.10.La 17.10.Su 18.10.
JHJHJHJHJHJHJH
9.45-10.459.45-10.459.45-10.459.30-11.159.30-11.159.00-10.00 
Keuru's Hockey
Camp
Keuru's Hockey
Camp
Keuru's Hockey
Camp 2019
Taitoluistelijat
leiri
Taitoluistelijat
leiri
Old Boys 
JHJHJHJHJHJHJH
11.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0011.30-12.3011.30-12.30 9.30-10.45
Keuru's Hockey
Camp
Keuru's Hockey
Camp
Keuru's Hockey
Camp
MestisMestis Yleinen
luisteluvuoro
JHJHJHJHJHJHJH
 12.15-13.1512.15-13.1512.45-14.3012.45-14.30 11.00-12.00
   Taitoluistelijat
leiri
Taitoluistelijat
leiri
 Yleinen
mailavuoro
JHJHJHJHJHJHJH
14.15-15.1514.15-15.1514.15-15.15   12.15-14.15
Keuru's Hockey
Camp
Keuru's Hockey
Camp
Keuru's Hockey
Camp
   Yleinen
luisteluvuoro
JHJHJHJHJHJHJH
15.30-16.3015.30-16.3015.30-16.3014.45-15.3014.45-15.4515.00-19.3014.30-16.30
Keuru's Hockey
Camp
Keuru's Hockey
Camp
Keuru's Hockey
Camp
Yleinen
luisteluvuoro
Yleinen
luisteluvuoro
Mestis
Peli
Yleinen
mailavuoro
JHJHJHJH  JH
15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.45  
   Yleinen
mailavuoro
Yleinen
mailavuoro
  
JHJHJHJHJHJHJH
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.00 18.00-19.00
MestisMestisMestisMestisU10 & U9 KRP
JHJHJHJHJHJHJH
18.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.15  
U10 & U9U8 & U7U12 & U11U14U12 & U11  
JHJHJHJHJH JH
19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30  
Old BoysU14Old Boys Setämiehet  
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4521.15-22.15  
 KeuPa HT II KeuPa HT II   
       

 

Päivitetty: 21.9.2020

Ma 19.10.Ti 20.10.Ke 21.10.To 22.10.Pe 23.10.La 24.10.Su 25.10.
  JH  JHJH
  7.30-9.00  8.45-9.4510.00-10.45
  Urheilu-
akatemia
  Old BoysHarraste &
Taito/Luko
JHJHJHJHJHJHJH
11.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0010.00-11.3011.00-12.00
MestisMestisMestisMestisMestisU12
Peli
Leijona-kiekkokoulu /
U8 & U7
JHJHJHJHJHJHJH
     12.00-14.1513.00-14.30
     U14
Peli
U11
Peli
JH    JHJH
     14.30-15.3014.45-16.15
     TaitoluistelijatYleinen
luisteluvuoro
JHJHJHJHJHJHJH
15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-19.3016.30-17.45
MestisMestisMestisMestis Mestis
Peli
Yleinen
mailavuoro
JHJHJHJHJHJHJH
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.00  
U10 & U9U8 & U7TaitoluistelijatU10 & U9U11  
JHJHJHJHJHJHJH
18.15-19.1518.15-19.1518.15-20.3018.15-19.1518.15-19.15 18.00-19.00
U12 & U11TaitoluistelijatKiekkokoulu /
MV
U14U12 KRP
JHJHJHJHJHJHJH
19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30  
U14U14U12 & U11 Setämiehet  
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.45  
Old BoysKeuPa HT IIOld BoysKeuPa HT II   
       

 

Päivitetty: 21.9.2020

Ma 26.10.Ti 27.10.Ke 28.10.To 29.10.Pe 30.10.La 31.10.Su 1.11.
 JHJH JHJHJH
  7.30-9.00 7.30-9.009.00-10.0010.00-10.45
  Urheilu-
akatemia
  Old BoysHarraste &
Luko
JHJHJHJHJHJHJH
11.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0010.30-11.30

11.00-12.00

MestisMestisMestisMestisMestisMestisLeijona-kiekkokoulu /
U8 & U7
JHJHJHJHJHJHJH
     11.45-14.0012.30-14.15
     U14
Peli
U12
Peli
JH    JHJH
      14.45-17.00
      U14
Peli
JHJHJHJHJHJHJH
15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.00-19.30 
MestisMestisMestisMestis Mestis
Peli
 
JHJHJHJHJHJHJH
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.00  
U12 & U11U8 & U7TaitoluistelijatU10 & U9   
JHJHJHJHJHJHJH
18.15-19.1518.15-19.1518.15-20.3018.15-19.1518.15-19.15 18.00-19.00
TaitoluistelijatU10 & U9Kiekkokoulu /
MV
TaitoluistelijatU12 & U11 KRP
JHJHJHJHJHJHJH
19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30  
Old BoysU14U12 & U11U14Setämiehet  
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.45  
 KeuPa HT IIOld BoysKeuPa HT II