Lokakuu 2019

Huom! Tulostettaessa maalaa haluttu alue (jäävuorotaulukko) ja ota Tiedosto-valikosta "Tulosta" ja sieltä valitse kohta "Valinta".

Päivitetty: 20.9.2019 

Ma 30.9.Ti 1.10.Ke 2.10.To 3.10.Pe 4.10.La 5.10.Su 6.10.
JHJH  JHJHJH
 7.30-9.00  7.30-9.0010.00-10.459.15-10.45
 Jääkiekko-
​akatemia
  Jääkiekko-
​akatemia
TaitoluistelijatYleinen
luisteluvuoro
JHJH JHJHJHJH
 11.00-12.00 11.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0011.00-12.00
 Mestis MestisMestisOld BoysKiekkokoulu/
F2-11/G-12
JHJHJHJHJHJHJH
     12.15-13.1512.45-15.15
     TaitoluistelijatD2-07
Peli
JHJHJHJHJHJHJH
 15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-17.00

13.30-14.45

15.30-17.00
 MestisMestisMestisYleinen
mailavuoro
Yleinen
luisteluvuoro
Yleinen
mailavuoro
JHJHJHJHJHJHJH
17.15-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.00 15.00-16.45 
Luko, Harraste, RittiTaitoluistelijatF2-11/G1-12Taitoluistelijat Yleinen
mailavuoro
 
JHJHJHJHJHJHJH
18.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1517.30-21.00 18.00-19.00
MestisE2-09/F1-10Kiekkokoulu/MVE2-09/F1-10Mestis
Peli
 KRP
JHJHJHJH JHJH
19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30   
C2-05D2-07C2-05D2-07   
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4521.15-22.15  
Old BoysKeuPa HT IIOld BoysKeuPa HT IISetämiehet  
       

 

Päivitetty: 7.10.2019  

Ma 7.10.Ti 8.10.Ke 9.10.To 10.10.Pe 11.10.La 12.10.Su 13.10.
 JH  JH  
 7.30-9.00  7.30-9.00 9.30-10.45
 Jääkiekko-
​akatemia
  Jääkiekko-
​akatemia
 Yleinen
luisteluvuoro
 JHJH JHJHJH
 11.00-12.0011.00-12.00 11.00-12.0010.00-11.1511.00-12.00
 MestisMestis MestisOld BoysKiekkokoulu/
F2-11/G-12
JHJHJH JHJHJH
     11.30-14.1512.15-14.15
     KeuPa HT II
Peli
Yleinen
mailavuoro
     JHJH
      14.30-16.30
      Yleinen
luisteluvuoro
 JHJHJHJHJHJH
 15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.00-19.30 
 Mestis MestisYleinen
mailavuoro
Mestis 
Peli
 
 JHJHJHJHJHJH
17.15-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.00  
Luko, Harraste, RittiTaitoluistelijatE2-09/F1-10TaitoluistelijatE2-09/F1-10  
JHJHJHJHJHJHJH
18.15-19.1518.15-19.1518.15-20.3018.15-19.1518.15-19.15 18.00-19.00
MestisKiekkokoulu/
MV
C2-05
Peli
F2-11/G-12D2-07 KRP
JHJH JHJHJHJH
19.30-20.3019.30-20.30 19.30-20.3019.30-20.30  
C2-05D2-07 D2-07   
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.45  
Old BoysKeuPa HT IIOld BoysKeuPa HT IISetämiehet  
       

 

Päivitetty: 14.10.2019  

Ma 14.10.Ti 15.10.Ke 16.10.To 17.10.Pe 18.10.La 19.10.Su 20.10.
JHJHJHJHJHJHJH
9.45-10.459.45-10.459.45-10.4510.00-11.4510.00-11.00  
Keuru's Hockey
Camp
Keuru's Hockey
Camp
Keuru's Hockey
Camp 2019
TaitoluistelijatTaitoluistelijat  
JHJHJHJHJHJHJH
11.00-12.0011.00-12.0011.00-12.00 11.15-12.009.30-12.3010.00-11.00
Keuru's Hockey
Camp
Keuru's Hockey
Camp
Keuru's Hockey
Camp
 MestisTaitoluistelijatTaitoluistelijat
JHJHJHJHJH  
 12.15-13.1512.15-13.1512.15-13.1512.15-13.15 11.00-12.00
 MestisMestisTaitoluistelijatTaitoluistelijat Kiekkokoulu/
F2-11/G-12
JHJHJHJHJHJHJH
14.15-15.1514.15-15.1514.15-15.1513.30-14.3013.30-14.3012.45-14.3012.15-13.15
Keuru's Hockey
Camp
Keuru's Hockey
Camp
Keuru's Hockey
Camp
Yleinen
luisteluvuoro
Yleinen
luisteluvuoro
E2-09
Peli
Taitoluistelijat
JHJHJH  JHJH
15.30-16.3015.30-16.3015.30-16.3014.30-15.3014.30-15.3014.45-15.4513.30-15.00
Keuru's Hockey
Camp
Keuru's Hockey
Camp
Keuru's Hockey
Camp
Yleinen
mailavuoro
Yleinen
mailavuoro
Yleinen
luisteluvuoro
Yleinen
luisteluvuoro
JHJHJHJHJH JH
   15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.15-17.45
   Mestis Yleinen
mailavuoro
Yleinen
mailavuoro
 JHJHJHJHJHJH
17.00-18.0017.00-18.00 17.00-18.00 17.00-18.1518.00-19.00
MestisMestis E2-09/F1-10 Old BoysKRP
JHJHJHJHJHJHJH
18.15-19.1518.15-19.1517.30-21.0018.15-19.1517.30-21.00  
 F2-11/G-12
 
MESTIS
PELI
D2-07MESTIS
PELI
  
JHJH JH  JH
19.30-20.3019.30-20.30 19.30-20.30   
C2-05KeuPa HT II C2-05   
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.45 20.45-21.4521.15-22.15  
Old Boys  KeuPa HT IISetämiehet  
       

 

Päivitetty: 21.10.2019

Ma 21.10.Ti 22.10.Ke 23.10.To 24.10.Pe 25.10.La 26.10.Su 27.10.
 JH  JHJHJH
 7.30-9.00  7.30-9.008.45-10.00 
 Jääkiekko-
​akatemia
  Jääkiekko-
​akatemia
  
 JH JHJH  
 11.00-12.00 11.00-12.0011.00-12.0010.15-11.15 
 Mestis MestisMestisOld Boys 
 JH JHJHJHJH
     11.30-12.309.30-19.30
     KiekkokouluTaitoluistelu-
kilpailut
JH    JH 
15.30-16.15    12.45-15.15 
     D2-07
Peli
 
JHJHJHJHJHJHJH
15.45-16.4515.30-16.3015.45-16.4515.45-16.4515.45-17.0015.30-18.15 
MestisMestisMestisMestisYleinen
mailavuoro
KeuPa HT II
Peli
 
 JHJHJHJHJHJH
17.15-18.0017.00-20.3017.00-18.0017.00-18.0017.30-21.0018.30-19.1519.45-20.45
Luko, Harraste, RittiValokuvauksetF2-11/G-12TaitoluistelijatMESTIS
PELI
TaitoluistelijatKRP
JH JHJH JHJH
18.15-19.15 18.15-20.3018.15-19.15   
Taitoluistelijat C2-05
​Peli
E2-09/F1-10   
JH  JH JHJH
19.30-20.30  19.30-20.30   
C2-05  D2-07   
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4521.15-22.15  
Old BoysKeuPa HT IIOld BoysKeuPa HT IISetämiehet  
       

 

Päivitetty: 31.10.2019 

Ma 28.10.Ti 29.10.Ke 30.10.To 31.10.Pe 1.11.La 2.11.Su 3.11.
 JHJH JHJHJH
 7.30-9.00  7.30-9.009.00-10.009.00-10.15
 Jääkiekko-
​akatemia
  Jääkiekko-
​akatemia
Yleinen
luisteluvuoro
Yleinen
luisteluvuoro
 JHJH JHJHJH
 11.00-12.0011.00-12.00 11.00-12.0010.15-11.15

10.30-11.45

 MestisMestis MestisMestisYleinen
mailavuoro
JHJHJH JHJHJH
     11.30-14.1512.15-13.15
     KeuPa HT II
Peli
Kiekkokoulu/
F2-11/G-12
JH    JHJH
      13.30-15.15
      Yleinen
luisteluvuoro
JHJHJHJHJHJHJH
15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.00-19.3015.30-17.45
MestisMestis MestisMestisMESTIS
PELI
Yleinen
mailavuoro
JHJHJHJHJH JH
17.15-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.00  
Luko, Harraste, RittiTaitoluistelijatF2-11/G-12TaitoluistelijatE2-09/F1-10  
JHJHJHJHJHJHJH
18.15-19.1518.15-19.1518.15-20.3018.15-19.1518.15-19.15 18.00-19.00
E2-09/F1-10Kiekkokoulu/
MV
C2-05
Peli
E2-09/F1-10Yleinen
mailavuoro
 KRP
JHJH JHJHJHJH
19.30-20.3019.30-20.30 19.30-20.3019.30-20.30  
C2-05D2-07 D2-07C2-05  
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.45  
Old BoysKeuPa HT IIOld BoysKeuPa HT IISetämiehet