Joulukuu 2020

Huom! Tulostettaessa maalaa haluttu alue (jäävuorotaulukko) ja ota Tiedosto-valikosta "Tulosta" ja sieltä valitse kohta "Valinta".

Päivitetty: 16.11.2020

Ma 30.11.Ti 1.12.Ke 2.12.To 3.12.Pe 4.12.La 5.12.Su 6.12.
JHJHJHJHJHJHJH
  7.30-9.00    
  Urheilu-
akatemia
    
JHJHJHJHJHJHJH
10.15-11.0010.00-11.0011.00-12.00 10.15-11.159.00-10.0010.00-10.45
MestisMestisMestis MestisOld Boys 
 JHJH JHJHJH
     11.15-13.1511.00-12.00
     

Yleinen
luisteluvuoro

Leijona-kiekkokoulu /
U8 & U7
JH  JHJHJHJH
     13.30-14.45 
     Yleinen
​mailavuoro

 

JHJHJHJHJHJHJH
15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.00-16.3015.15-16.15
MestisMestisMestisMestisYleinen
mailavuoro
Lahtinen M.Yleinen
luisteluvuoro
JHJHJHJHJHJHJH
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.00 16.30-17.45
U10 & U9U8 & U7TaitoluistelijatU10 & U9Taitoluistelijat Yleinen
​mailavuoro
JHJHJHJHJHJHJH
18.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.15 18.00-19.00
TaitoluistelijatU12 & U11Leijona-kiekkokoulu /
MV
U12 & U11U11 KRP
JHJHJHJHJHJHJH
19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30  
Old BoysU14Old BoysU14U12  
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.45 20.45-21.4520.45-21.45  
   KeuPa HT IISetämiehet  
       

 

Päivitetty: 11.12.2020

Ma 7.12.Ti 8.12.Ke 9.12.To 10.12.Pe 11.12.La 12.12.Su 13.12.
 JHJH  JHJH
  7.30-9.00  9.00-10.0010.00-10.45
  Urheilu-
akatemia
  Old BoysHarraste &
Taito/Luko
 JHJH JHJHJH
 11.00-12.0011.00-12.00  10.15-11.3011.00-12.00
 MestisMestis  Yleinen
luisteluvuoro
Leijona-kiekkokoulu /
U8 & U7
JHJHJH  JHJH
     11.45-12.4512.15-13.45
     Yleinen
mailavuoro
Lystilä J.
    JHJHJH
    13.00-14.0013.00-14.0014.00-15.45
    MestisTaitoluistelijatYleinen
luisteluvuoro
JHJHJHJHJHJHJH
15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4514.15-15.4516.00-17.45
MestisMestisMestisMestis Yleinen
mailavuoro
Yleinen
mailavuoro
JHJHJHJHJHJHJH
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0016.00-17.30 
 U8 & U7TaitoluistelijatU10 & U9TaitoluistelijatYleinen
luisteluvuoro
 
JHJHJHJHJHJHJH
18.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.15  
U12 & U11U10 & U9Leijona-kiekkokoulu /
MV
U14U12 & U11  
JHJHJHJHJHJHJH
19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30 18.00-19.00
U14U12 & U11Old Boys Setämiehet KRP
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.45  
Old BoysKeuPa HT II KeuPa HT II   
       

 

Päivitetty: 16.11.2020

Ma 14.12.Ti 15.12.Ke 16.12.To 17.12.Pe 18.12.La 19.12.Su 20.12.
JHJHJH JHJHJH
  7.30-9.00  9.00-10.00 
  Urheilu-
akatemia
  Old Boys 
JHJHJH JHJHJH
 11.00-11.0011.00-11.0010.00-11.00  10.00-10.45
 MestisMestisMestis  Harraste &
Taito/Luko
 JHJH JHJHJH
     11.00-12.0011.00-12.00
     MestisLeijona-kiekkokoulu /
U8 & U7
JH    JHJH
     12.15-14.4512.15-14.45
     Yleinen
luisteluvuoro
Yleinen
luisteluvuoro
     JHJH
     

15.00-17.45

15.00-17.45
     Yleinen
mailavuoro
Yleinen
mailavuoro
JHJHJHJHJHJHJH
15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.45  
MestisMestisMestisMestis   
JHJHJHJHJHJHJH
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.00 18.00-19.00
U10 & U9U8 & U7TaitoluistelijatU10 & U9Taitoluistelijat KRP
JHJHJHJHJHJHJH
18.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.15  
TaitoluistelijatU12 & U11Leijona-kiekkokoulu /
MV
 U11  
JHJHJHJHJHJHJH
19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30  
U14U14U12 & U11U14U12  
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.45  
Old BoysKeuPa HT IIOld BoysKeuPa HT IISetämiehet  
       

 

Päivitetty: 15.12.2020

Ma 21.12.Ti 22.12.Ke 23.12.To 24.12.Pe 25.12.La 26.12.Su 27.12.
     JH 
     10.00-11.15 
     Old Boys 
JH    JHJH
     11.30-12.3011.15-12.30
     Yleinen
luisteluvuoro
Yleinen
luisteluvuoro
JH    JHJH
     12.45-14.0012.45-14.00
     Yleinen
luisteluvuoro
Yleinen
luisteluvuoro
JH    JHJH
15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.45  14.15-15.3014.15-15.30
     Yleinen
​mailavuoro
Yleinen
​mailavuoro
JHJHJH  JHJH
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.00  15.45-17.0015.45-17.00
U10 & U9Taitoluistelijat   Yleinen
​mailavuoro
Yleinen
​mailavuoro
JHJHJH  JHJH
18.15-19.1518.15-19.1518.15-19.15HALLIHALLI 18.00-19.00
TaitoluistelijatU8 & U7U12 & U11KIINNI!KIINNI! KRP
JHJHJH  JHJH
19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30    
U14U12 & U11Old Boys    
JHJHJH  JH 
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.45    
Old BoysKeuPa HT II     
       

 

Päivitetty: 30.11.2020

Ma 28.12.Ti 29.12.Ke 30.1.To 31.1.Pe 1.1.La 2.1.Su 3.1.
       
     JHJH
     9.30-10.45 
     Old Boys 
JHJHJH  JH 
11.00-12.0011.00-12.0010.00-11.00  11.00-12.0011.15-12.30
     LystiläYleinen
luisteluvuoro
JHJHJH  JHJH
12.15-13.4512.15-13.4512.15-13.45  12.15-13.1512.45-14.00
Yleinen
luisteluvuoro
Yleinen
luisteluvuoro
Yleinen
luisteluvuoro
  Yleinen
luisteluvuoro
Yleinen
luisteluvuoro
JHJHJH  JHJH
14.00-15.3014.00-15.3014.00-15.30  13.30-14.3014.15-15.30
Yleinen
mailavuoro
Yleinen
mailavuoro
Yleinen
mailavuoro
  Yleinen
mailavuoro
Yleinen
mailavuoro
JHJHJH  JHJH
15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.45  15.00-16.0015.45-17.00
     SetämiehetYleinen
mailavuoro
JHJHJHHALLIHALLIJHJH
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.00KIINNI!KIINNI! 17.15-18.15
TaitoluistelijatTaitoluistelijatU10 & U9   Lystilä
JHJHJH  JHJH
18.15-19.1518.15-19.1518.15-19.15   18.30-19.30
U14U14    KRP
JHJHJH  JHJH
19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30    
Old BoysKeuPa HT IIOld Boys    
JHJHJH  JHJH
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.45