Huhtikuu 2021

Huom! Tulostettaessa maalaa haluttu alue (jäävuorotaulukko) ja ota Tiedosto-valikosta "Tulosta" ja sieltä valitse kohta "Valinta".

Päivitetty: 30.3.2021

Ma 29.3.Ti 30.3.Ke 31.3.To 1.4.Pe 2.4.La 3.4.Su 4.4.
       
  JH JHJH 
  7.30-9.00  9.30-10.30 
  Urheilu-
akatemia
  Old Boys 
JHJHJHJHJHJHJH
11.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0011.00-12.00 10.45-11.30 
MestisMestisMestisMestis Taitoluistelijat,
​Meri
 
JHJHJHJHJHJHJH
    14.00-15.30  
    Taitoluistelijat,
​Meri
  
JHJHJHJHJHJH 
15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.45  
MestisMestisMestisMestisMestis  
JHJHJHJHJHJHJH
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.00 16.00-17.00
U10 & U9U8 & U7TaitoluistelijatU8 & U7U12 & U11 Mestis
JHJH JHJHJHJH
18.15-19.1518.15-19.1518.00-19.0018.15-19.15  17.15-18.15
TaitoluistelijatU12 & U11TaitoluistelijatU10 & U9  KRP
JHJHJHJHJHJHJH
19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30   
Old BoysU14U12 & U11U14   
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.45   
 KeuPa HT IIOld BoysSetämiehet   
       

 

Päivitetty: 9.4.2021

Ma 5.4.Ti 6.4.Ke 7.4.To 8.4.Pe 9.4.La 10.4.Su 11.4.
  7.30-9.00  9.30-10.45 
  Urheilu-
akatemia
  Old Boys 
JHJHJHJHJHJH 
11.00-12.0011.00-12.0011.00-12.0010.00-11.0011.00-12.0011.00-11.45 
MestisMestisMestisMestisMestisMestis 
JHJHJHJHJHJH 
12.15-13.00 12.00-12.30 12.00-12.3012.00-13.30 
Taitoluistelijat,
​Meri
    U12HALLI
JH JH JHJHKIINNI
     13.45-14.45 
     KRP 
JHJHJHJHJHJH 
15.45-16.45 15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.00-19.30 
Mestis Mestis MestisMestis
Peli
 
JHJHJHJHJHJH 
17.00-18.0016.15-17.1517.00-18.0017.00-18.0017.00-18.00  
U10 & U9TaitoluistelijatTaitoluistelijatU8 & U7Taitoluistelijat  
JHJH JHJHJH 
18.15-19.1517.30-21.0018.00-19.0018.15-19.1518.15-19.15  
U8 & U7Mestis
Peli
TaitoluistelijatU10 & U9U12 & U11  
JHJHJHJHJHJH 
19.30-20.30 19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30  
U14 U12 & U11U14Setämiehet  
JHJHJHJHJHJH 
20.45-21.45 20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.45  
Old Boys Old BoysKeuPa HT II   
       

 

Päivitetty: 10.4.2021

Ma 12.4.Ti 13.4.Ke 14.4.To 15.4.Pe 16.4.La 17.4.Su 18.4.
  7.30-9.00    
  Urheilu-
akatemia
    
JHJHJHJHJH  
       
     HALLIKIINNI
       
JHJHJHJH   
       
       
JHJHJHJHJH  
15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.45  
       
JHJHJHJHJH  
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.00  
U10 & U9TaitoluistelijatTaitoluistelijatU8 & U7Taitoluistelijat  
JHJHJHJHJH  
18.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.15  
Taitoluistelijat,
Virtuaalikisat
U12U8 & U7U10 & U9U11  

JH

JHJHJHJH  
19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30  
Old BoysU14U12 & U11U14U12  
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.45  
 KeuPa HT IIOld BoysKeuPa HT IISetämiehet