Helmikuu 2021

Huom! Tulostettaessa maalaa haluttu alue (jäävuorotaulukko) ja ota Tiedosto-valikosta "Tulosta" ja sieltä valitse kohta "Valinta".

Päivitetty: 4.2.2021

Ma 1.2.Ti 2.2.Ke 3.2.To 4.2.Pe 5.2.La 6.2.Su 7.2.
 JHJH JHJHJH
  7.30-9.00 7.30-9.009.30-10.3010.00-10.45
  Urheilu-
akatemia
  Old BoysHarraste &
Taito/Luko
 JHJH JHJHJH
    13.45-14.4511.00-13.0011.00-12.00
    MestisYleinen
luisteluvuoro
Leijona-kiekkokoulu /
U8 & U7
 JHJH JHJHJH
    15.00-15.4513.15-15.1512.15-14.30
    Urheilu-
​akatemia
Yleinen
mailavuoro
Yleinen
luisteluvuoro
 JHJHJHJHJHJH
15.45-16.4515.45-16.4516.00-17.0015.45-16.4516.00-17.0015.30-16.3014.45-17.00
  Taitoluistelijat
Kilpa
MestisTaitoluistelijat
Kilpa 1
MestisYleinen
mailavuoro
 JH JH JHJH
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.00  
U10 & U9U8 & U7Taitoluistelijat
Ritti & Tulppi
 Taitoluistelijat
Kilpa 2 & Ritti
  
JHJHJHJHJHJHJH
18.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.15 18.00-19.00
TaitoluistelijatU12 & U11Leijona-kiekkokoulu /
MV
U10 & U9U11 KRP
JHJHJHJHJHJHJH
19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30  
U14U14U12 & U11U14U12  
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.45  
Old BoysKeuPa HT IIOld BoysKeuPa HT IISetämiehet  
       

 

Päivitetty: 5.2.2021

Ma 8.2.Ti 9.2.Ke 10.2.To 11.2.Pe 12.2.La 13.2.Su 14.2.
 JHJH JH JH
  7.30-9.00    
  Urheilu-
akatemia
    
JHJHJH JHJHJH
11.30-12.30 11.00-12.0011.00-12.00 9.30-10.4510.00-10.45
Mestis MestisMestis Old BoysHarraste &
Luko
JHJHJHJHJHJHJH
     11.00-12.0011.00-12.00
     U11/12Leijona-kiekkokoulu /
U8 & U7
JHJHJHJHJHJHJH
  15.00-16.0015.00-15.45 

12.15-14.15

12.15-13.15
  MestisUrheilu-
​akatemia
 Yleinen
luisteluvuoro
Taitoluistelijat
Kilpa, läpimeno
JHJHJHJHJHJHJH
15.45-16.4515.45-16.4516.15-17.0016.00-17.0015.45-16.4514.30-16.3013.30-15.30
MestisMestisTaitoluistelijat
Kilpa
MestisUrheilu-
​akatemia
Yleinen
mailavuoro
Yleinen
luisteluvuoro
JHJH JHJHJHJH
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.15-18.15  15.45-17.45
U10 & U9U8 & U7Taitoluistelijat
Ritti & Tulppi
Taitoluistelijat
Kilpa & Ritti
  Yleinen
mailavuoro
JHJHJH JHJHJH
18.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1517.30-21.00 18.00-19.00
Taitoluistelijat
Kilpa & Ritti
U12 & U11Leijona-kiekkokoulu /
MV
U10 & U9Mestis
Peli
 KRP
JHJHJHJH JHJH
19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30   
U14U14U12 & U11U14   
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4521.15-22.15  
Old BoysKeuPa HT IIOld BoysKeuPa HT IISetämiehet  
       

 

Päivitetty: 5.2.2021

Ma 15.2.Ti 16.2.Ke 17.2.To 18.2.Pe 19.2.La 20.2.Su 21.2.
  JH   JH
  7.30-9.00    
  Urheilu-
akatemia
    
 JHJHJHJHJHJH
 10.30-11.3011.00-12.0010.00-11.0011.00-12.009.30-10.3010.00-10.45
 MestisMestisMestisMestis Harraste &
Luko
JHJHJHJHJHJHJH
     11.00-12.1511.00-12.00
     Yleinen
luisteluvuoro
Leijona-kiekkokoulu /
U8 & U7
    JHJHJH
    14.45-15.4512.30-13.4512.30-13.45
    MestisU11
Peli
U12
Peli
JHJHJHJHJHJHJH
15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4516.00-17.0014.00-15.0014.00-15.15
MestisMestisMestis Taitoluistelijat
Kilpa 1
TaitoluistelijatU11
Peli
JHJHJHJH JHJH
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0015.15-17.0015.30-16.30
U10 & U9U8 & U7Taitoluistelijat Taitoluistelijat
Kilpa 2 & Ritti
Yleinen
mailavuoro
Yleinen
luisteluvuoro
JHJHJHJHJHJHJH
18.15-19.4518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.15 16.45-17.45
Taitoluistelijat,
Virtuaalikisat
U12 & U11Leijona-kiekkokoulu /
MV
U10 & U9U12 & U11 Yleinen
mailavuoro
JHJHJHJHJHJHJH
 19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30 18.00-19.00
 U14U12 & U11U14Setämiehet KRP
JHJHJHJHJHJHJH
20.00-21.0020.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.45  
Old BoysKeuPa HT IIOld BoysKeuPa HT II   
       

 

Päivitetty: 5.2.2021

Ma 22.2.Ti 23.2.Ke 24.2.To 25.2.Pe 26.2.La 27.2.Su 28.2.
       
JHJHJHJHJHJHJH
       
       
JHJHJHJHJHJHJH
11.00-12.0010.00-11.0011.00-12.0011.00-12.0011.00-12.009.00-15.0011.00-12.00
MestisMestisMestisMestisMestisHippoliiga
Pelit
U8 & U7
JHJHJHJHJHJHJH
12.15-13.4512.15-13.4512.15-13.4512.15-13.4512.15-13.45 12.15-13.45
Yleinen
luisteluvuoro
Yleinen
luisteluvuoro
Yleinen
luisteluvuoro
Yleinen
luisteluvuoro
Yleinen
luisteluvuoro
 Yleinen
luisteluvuoro
JHJHJHJHJHJHJH
14.00-15.3014.00-15.3014.00-15.3014.00-15.3014.00-15.30 14.00-15.30
Yleinen
mailavuoro
Yleinen
​mailavuoro
Yleinen
​mailavuoro
Yleinen
​mailavuoro
Yleinen
​mailavuoro
 Yleinen
​mailavuoro
     16.00-18.00 
JHJHJHJHJHJHJH
15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.45 KeuPa HT II
& U22
 
MestisMestisMestisMestis   
JHJHJHJHJHJHJH
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0016.15-17.15  
U10 & U9U8 & U7TaitoluistelijatU10 & U9Taitoluistelijat  
JHJHJHJHJHJHJH
18.15-19.4518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1517.30-21.00 18.00-19.00
Taitoluistelijat,
Virtuaalikisat
U12 & U11U11U12 & U11Mestis 
Peli
 KRP
JHJHJHJHJHJHJH
20.00-21.0019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30  19.15-20.15
Old BoysU14U12U14   
JHJHJHJHJHJHJH
 20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4521.15-22.15  
 KeuPa HT IIOld BoysKeuPa HT IISetämiehet