Elokuu 2019

Huom! Tulostettaessa maalaa haluttu alue (jäävuorotaulukko) ja ota Tiedosto-valikosta "Tulosta" ja sieltä valitse kohta "Valinta".

(Päivitetty: 12.8.2019)

Ma 12.8.Ti 13.8.Ke 14.8.To 15.8.Pe 16.8.La 17.8.Su 18.8.
   JHJHJH 
   11.00-12.0010.00-11.0010.00-11.15 
   MestisMestisOld Boys
 
   JHJHJHJH
     11.30-13.3010.45-11.45
     Yleinen
luisteluvuoro
Taitoluistelijat
     JHJH
     13.45-15.4512.00-13.15
     Yleinen
mailavuoro
Mestis
     JHJH
      13.30-14.30
      Taitoluistelijat
HalliHalliHalliJHJH JH
SuljettuSuljettuSuljettu16.00-17.0016.00-18.00 14.45-16.45
   MestisMestis D2-07
Harj. peli
   JH  JH
   17.10-18.10   
   E2-09/F1-10   
   JHJH JH
   18.20-19.2018.15-19.15 18.00-19.00
   D2-07D2-07 KRP
   JHJH JH
   19.30-20.3019.30-20.30  
   C2-05C2-05 
 
   JHJH JH
   20.45-21.4520.45-21.45  
   KeuPa HT II  
 
       

 

(Päivitetty: 22.8.2019)

Ma 19.8.Ti 20.8.Ke 21.8.To 22.8.Pe 23.8.La 24.8.Su 25.8.
       
JHJHJH JHJHJH
11.00-12.0011.00-12.0011.00-12.00 11.00-12.0010.00-11.15 
MestisMestisMestis MestisOld Boys 
JHJHJH JHJHJH
     11.30-13.30 
     Yleinen
luisteluvuoro
 
     JHJH
     13.45-15.4514.30-15.30
     Yleinen
mailavuoro
Taitoluistelijat
JHJHJHJHJHJHJH
15.45-16.45 15.45-16.4516.00-17.0015.45-16.45  
   Mestis   
JHJHJHJHJHJHJH
17.00-18.0016.15-17.1517.00-18.0017.15-18.0017.00-18.00 16.45-17.45
MestisTaitoluistelijat
​K & Ritti
E2-09/F1-10Taitoluistelijat
​K & Ritti
E2-09/F1-10 Taitoluistelijat
JH JHJHJHJHJH
18.15-19.1517.30-21.0018.15-19.1518.15-19.1518.15-19.15 18.00-19.00
D2-07Mestis
Harj. peli
D2-07F2-11/G-12C2-05 KRP
JH JHJHJHJHJH
19.30-20.30 19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30  
C2-05 C2-05D2-07   
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4521.15-22.1520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.45  
Old Boys Old BoysKeuPa HT II   
       

 

(Päivitetty: 30.8.2019)

Ma 26.8.Ti 27.8.Ke 28.8.To 29.8.Pe 30.8.La 31.8.Su 1.9.
    JH  
    7.30-9.00  
    Jääkiekko-
​akatemia
  
JHJHJH JHJHJH
11.00-12.0011.00-12.0011.00-12.00 11.00-12.0010.00-11.159.00-10.00
MestisMestisMestis MestisYleinen
luisteluvuoro
Taitoluistelijat
JHJHJH JHJHJH
     11.30-13.0010.15-11.00
     Yleinen
mailavuoro
 
     JHJH
      11.15-12.15
      Taitoluistelijat
JHJHJHJHJHJHJH
15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4516.00-17.00 12.30-14.15
   Taitoluistelijat
​K & Ritti
Mestis Taitoluistelijat
JHJHJHJHJHJHJH
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.00   
MestisMestisMestisMestis   
JHJHJHJHJHJHJH
18.15-19.1518.15-19.0018.15-19.1518.15-19.1518.15-19.15 18.00-19.00
D2-07Taitoluistelijat
​K & Ritti
D2-07E2-09/F1-10F2-11/G-12 KRP
JHJHJHJHJHJHJH
19.30-20.3019.15-20.1519.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30  
C2-05E2-09/F1-10C2-05D2-07C2-05  
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.30-21.3020.45-21.4520.45-21.4520.45-21.45  
Old BoysKeuPa HT IIOld BoysKeuPa HT IISetämiehet