Elokuu 2018

Huom! Tulostettaessa maalaa haluttu alue (jäävuorotaulukko) ja ota Tiedosto-valikosta "Tulosta" ja sieltä valitse kohta "Valinta".

(Päivitetty: 7.8.2018)

Ma 6.8.Ti 7.8.Ke 8.8.To 9.8.Pe 10.8.La 11.8.Su 12.8.
JHJHJH    
9.30-12.309.30-12.309.30-12.30    
Keuru's Hockey
camp
Keuru's Hockey
​camp
Keuru's Hockey
​camp
    
JHJHJH    
       
       
JHJHJH  JH 
13.15-16.1513.15-16.1513.15-16.15  11.00-12.30 
Keuru's Hockey
camp
Keuru's Hockey
​camp
Keuru's Hockey
​camp
  Yleinen
luisteluvuoro
SULJETTU
JHJHJHJHJHJH 
     12.45-14.15 
     Yleinen
mailavuoro
 
JHJHJHJHJHJHJH
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.00  
Taitoluistelijat 
K1
MestisMestisMestisE1-07  
JHJHJHJHJHJHJH
18.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.15  
 Taitoluistelijat 
​K1
Taitoluistelijat 
​K1
F1-09/F2-10D1-05  
JHJHJHJHJHJHJH
19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30  
OldboysKeuPa HT IIOldboysKeuPa HT II  
 
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.45  
       
       

 

(Päivitetty: 16.8.2018)

Ma 13.8.Ti 14.8.Ke 15.8.To 16.8.Pe 17.8.La 18.8.Su 19.8.
       
       
      
 
    JH  
    12.00-14.00  
    Mestis 
 
JHJHJHJHJH JH
15.45-16.4515.45-16.4516.00-17.0015.45-16.45  14.30-16.00
Taitoluistelijat
K1
Taitoluistelijat
K1
MestisTaitoluistelijat
K1
 SULJETTUYleinen 
luisteluvuoro
JHJHJHJHJH JH
17.00-18.0017.00-18.00 17.00-18.0017.00-18.00 16.15-17.45
MestisMestis MestisF1-09/F2-10 Yleinen
mailavuoro
JHJHJHJHJH JH
18.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.15 18.00-19.00
D1-05E1-07F1-09/F2-10E1-07E1-07 KRP
JHJHJHJHJH JH
19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30  
B2-02B2-02D1-05D1-05Setämiehet 
 
JHJHJHJHJH JH
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.45   
OldboysKeuPa HT IIOldboysKeuPa HT II  
 
       

 

(Päivitetty: 14.8.2018)

Ma 20.8.Ti 21.8.Ke 22.8.To 23.8.Pe 24.8.La 25.8.Su 26.8.
       
JHJHJH JHJHJH
10.30-11.3010.30-11.3011.00-12.00 10.30-11.3010.00-11.0010.00-11.00
MestisMestisMestis MestisMestisTappara B2
JHJHJH JHJHJH
     11.15-12.15 
     Tappara B2 
     JHJH
       
       
JHJHJHJHJH JH
15.45-16.4515.45-16.4515.45-16.4516.00-17.0016.00-17.00 14.30-17.15
Taitoluistelijat
K1
Taitoluistelijat
K1
Taitoluistelijat
K1
MestisMestis Tappara B2
PELI
JHJHJHJHJHJHJH
17.00-18.0017.00-18.00 17.30-18.3017.30-18.3016.30-19.15 
MestisMestis F1-09/F2-10E1-07Tappara B2
PELI
 
JHJHJHJHJHJHJH
18.15-19.1518.15-19.1517.30-21.0018.45-19.4518.45-19.45 18.00-19.00
F1-09/F2-10E1-07Mestis
Harj. peli
E1-07D1-05 KRP
JHJHJHJHJHJHJH
19.30-20.3019.30-20.30 20.00-21.0020.00-21.00  
D1-05D1-05 KeuPa HT IISetämiehet  
JHJH JHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.45     
Old BoysKeuPa HT II     
       

 

(Päivitetty:)  

Ma 27.8.Ti 28.8.Ke 29.8.To 30.8.Pe 31.8.La 1.9.Su 2.9.
       
       
       
       
       
       
       
       
       
JHJHJHJHJHJHJH
17.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.0017.00-18.00  
       
JHJHJHJHJHJHJH
18.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.1518.15-19.15  
       
JHJHJHJHJHJHJH
19.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.3019.30-20.30  
       
JHJHJHJHJHJHJH
20.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.4520.45-21.45